Політексперт Мулик: Денисова в черговий раз попалася на брехні на темі звільнення українок з ОРДЛО

Політексперт Мулик: Денисова в черговий раз попалася на брехні на темі звільнення українок з ОРДЛО
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українська омбудсмен Денисова продовжує піаритися на темі звільнення українок з ОРДЛО, заявив політичний експерт Влад Мулик.

“Уже заплуталася в своїй брехні українська омбудсмен Денисова продовжує піаритися на темі звільнення українок з ОРДЛО. Її так коробить, що представники ОРДЛО офіційно послали практично на три букви і Денисову, і Кравчука, і весь офіційний Київ через постійну брехню, що так званий “омбудсмен” зриває звільнення щосили “, – написав він у Facebook .

Loading...

Він повідомив, що на цей раз в своєму телеграм-каналі http://t.me/denisovaombudsman Денисова зробила заяву, що відносно тих, кого планують передати, до цих пір продовжуються “судові” засідання.

“Тому кількість і кого саме повернуть – невідомо, заявляє це дурна жінка.

Так все давно всім відомо! Три з чотирьох жінок, які погодилися в ОРДЛО передати за посередництва Медведчука, сидять в тюрмах з березня і липня 2019 року, ще одна – з серпня 2017 року. Їх засудили до 12-14 років позбавлення волі, але вони могли ще 20 січня повернутися на батьківщину, в сім’ї і до рідних “, – зазначив Мулик.

Однак, підкреслив експерт, треба тільки вирішити Медведчуку поїхати на КПВВ і привезти їх.

“Але ні, завдяки вже вкрай забрехався тупий української омбудсменші Денисової, бідні жінки стали жертвами політичних амбіцій влади і я тепер вже сумніваюся, що Київ хоч якось хоче повернути своїх громадянок додому…. Але це й не дивно – на долю українців нинішній владі давно вже начхати.

Владі залишається тільки брехати. Сподіваюся, її телеграм-канал закриють за брехню. А українки повернуться додому “, – додав Мулик.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...