Стало відомо про загрозу вторгнення РФ в Україну: тривожна заява

Стало відомо про загрозу вторгнення РФ в Україну: тривожна заява
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія не планує послаблювати військову присутність в Україні, що означає ще тривалу загрозу можливого вторгнення з боку РФ.

Loading...

Таку думку озвучила екс-нардеп Олена Сотник, передає Апостроф.

“СБУ каже, що зберігається небезпека вторгнення. По-перше, вона не просто зберігається. Не мені говорити, все ж я п’ять років мала доступ до державної таємниці. Але тим не менше, можна говорити про те, що це системний підхід Російської Федерації. Це було видно завжди, і про це Служба безпеки України дуже добре знає. І наші дипломати, і наші військові дуже добре розуміють, що Російська Федерація не збирається послабляти свою військову присутність на кордоні з Україною “, – стверджує політик.

На її думку, така ситуація буде зберігатися тривалий час.

“В принципі, так завжди виглядає гонка в секторі безпеки. Одна країна посилюється, інша – ще більше посилюється. Тут велике питання до України: що ми з цим робимо? Ми спостерігаємо, як Російська Федерація посилюється на наших кордонах, і нічого з цим не робимо? Або ми все ж продовжуємо реформування армії, роботу над стандартами НАТО.

Тут навіть не питання вступу до НАТО. Питання в тому, щоб ми відповідали цим стандартам і були сильною армією. Це велике питання”, – резюмувала Сотник.

Як ми вже розповідали раніше, в 2020 році 409 549 українців отримали російське громадянство – на 110 127 осіб більше, ніж у 2019 і майже в 5 разів більше, ніж в 2018.

Тим часом,Україна ініціювала оскарження повноважень російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Джерело: Народна Правда