Таджикистан заявив про перемогу над коронавірусом

Таджикистан заявив про перемогу над коронавірусом
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Президент республіки Таджикистан Емомалі Рахмон в посланні до парламенту заявив, що країна перемогла коронавірус нового штаму.

Про це повідомляє sputnik.

Loading...

Одночасно з цим Рахмон закликав місцевих жителів дотримуватися всіх заходів безпеки. Зокрема, суворо дотримуватися приписів Республіканського штабу при відвідуванні мечетей.

Видання зазначає, що Таджикистан останнім зареєстрував випадки зараження коронавірусом серед країн Центральної Азії (за винятком Туркменістану, де інфекція так і не була виявлена).

Вперше в Таджикистані виявили коронавірус 30 квітня. Інфікованими виявилися 15 осіб. Жертви захворювання стали фіксуватися з 2 травня. Після цього влада республіки ввела ряд обмежувальних заходів, в тому числі закриття навчальних закладів, садів, мечетей, театрів і кінотеатрів. Режим самоізоляції діяв в країні до середини червня.

МОЗ Таджикистану заявляє, що з початку пандемії коронавірус зафіксували у 13 308 громадян Таджикистану. Від інфекції померли 90 осіб.

Як повідомлялося раніше, Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає , небезпека подальшого поширення коронавируса SARS-CoV-2 в світі буде залишатися навіть після масштабної вакцинації.

Правила в’їзду в країни Євросоюзу з третіх країн можуть в черговий раз посилити. Такі заходи рекомендують прийняти в зв’язку з новими мутаціями COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...