У Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова спалахнув скандал – викладача і професора Євгенію Більченко викрили в тому, що вона ненавидить Україну і виступає на каналах “ДНР” і російському телебаченні. Викладача вже звільнили.
Про особу Більченко у себе в Facebook пише студентка першого курсу цього навчального закладу Марія Прошковська.
За словами студентки, Більченко “не поважає країну в якій живе, працює і заробляє, мову цієї країни і вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу – неонацистським режимом”.
Крім того, вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах “ДНР,” Клименко та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують”, – розповіла студентка.
“Викладаючи гуманітарні дисципліни філософського напряму неважко транслювати ті чи інші особисті погляди як істину. Досить подивитися на YouTube її лекції, які є частиною навчальної програми на теми, пов’язані в сучасністю. Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії і цивільним, виховую свого сина в повазі і любові до України, а тому просто не можу вчитися далі у Євгенії Більченко і в університеті, який порочить всі принципи державної вищої освіти і на 7 році війни закриває очі на подібні резонансні речі “, – написала студентка.
У зв’язку з цим вона публічно просить відрахувати її з університету.
Відзначимо, в мережі вже з’явилася інформація про те, що Більченко звільнили.
Публічна заява від мене, як студентки 1 курсу магістратури факультету філософії и суспільствознавства (спеціальність …
Опубліковано Maria ProshkowskaПонеділок, 25 січня 2021 р
Відома українська телеведуча Сніжана Єгорова підняла у себе в Facebook скандальний мовний питання. На своїй сторінці вона опублікувала жарт на тему закону про українську мову, і поцікавилася у шанувальників, що вони думають з цього приводу.
Українські телеканали і радіостанції ризикують втратити ліцензії, якщо в їх ефірах народні депутати виступатимуть російською.
Мовний омбудсмен Тарас Кремінь упевнений , що якщо Україна отримає асоційоване членство в Європейській федерації національних мовних інститутів, то це може привести до застосування української мови як обов’язкового в країнах ЄС.