У ВООЗ не знають про можливості вакцини від COVID-19 знижувати ризик передачі вірусу

У ВООЗ не знають про можливості вакцини від COVID-19 знижувати ризик передачі вірусу
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Всесвітній організації охорони здоров’я не підтверджують того факту, що вакцинація знижує ризик передачі COVID-19. У зв’язку з цим, в ВООЗ не рекомендує робити щеплення в першу чергу мандрівникам.

Loading...

Таку заяву зробили в Стратегічній консультативній групі експертів ВООЗ з імунізації (SAGE), передає France24.

На сьогоднішній день існує серйозна нестача вакцин проти коронавірусу, тому експерти не рекомендують приділяти пріоритетну увагу вакцинації міжнародних мандрівників.

ВООЗ закликає в першу чергу зробити щеплення медичним працівникам і найбільш уразливим 20% населення у кожній країні, а потім поширювати програми з імунізації на інші групи населення.

“У нинішній період дуже обмеженої пропозиції вакцини преференційна вакцинація міжнародних мандрівників суперечить принципу справедливості. Через це і відсутність доказів того, що вакцинація знижує ризик передачі, SAGE на даний час не рекомендує вакцинацію COVID-19 мандрівникам”, – відзначають експерти.

Як ми вже розповідали раніше, президент республіки Таджикистан Емомалі Рахмон в посланні до парламенту заявив, що країна перемогла коронавірус нового штаму.

Тим часом, середній вік нових хворих COVID-19 в Україні оновив максимум за весь час, що може вказувати на зниження охоплення тестуванням.

Середній вік госпіталізованих хворих, а також середній вік смерті залишаються поблизу максимумів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...