В Україні із затримкою публікують дані про смертність від COVID-19

В Україні із затримкою публікують дані про смертність від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Середній вік нових хворих COVID-19 в Україні оновив максимум за весь час, що може вказувати на зниження охоплення тестуванням. Середній вік госпіталізованих хворих, а також середній вік смерті залишаються поблизу максимумів.

Про це йдеться в опублікованому прогнозі НАН.

Loading...

Згідно з даними вчених, частки вікових категорій «60+» і «70+» оновили максимуми відносно стабільною частки хворих молодше 18 років.

При цьому середній вік госпіталізованих становить понад 60 років, нових хворих – до 50 років. Вмирають найчастіше люди, яким більше 70 років.

В Україні із затримкою публікують дані про смертність від COVID-19

В Україні із затримкою публікують дані про смертність від COVID-19

У прогнозі також говориться, що затримка оприлюднення нових випадків стабілізувалася і зараз становить близько 4-5 днів: “Середні затримки оприлюднення смертельних випадків досягли 10-15 днів. Саме з цим пов’язане зростання кількості нових смертей останнім часом в офіційній статистиці”.

“Lані Держстату за листопад про загальну смертність виглядають не лише аномально високими (що було цілком очікуваним), але і аномально зашумленими, що може бути, зокрема, спричинене форматом їх представлення – Держстат надає дані за періоди з початку року наростаючим підсумком. На основі цих даних методом зваженої регіональної регресії отримується оцінка числа смертей, асоційованих з коронавірусом, у 34900 для періоду з березня по листопад проти 26800 для періоду з березня по жовтень. Таким чином, коефіцієнт недооцінки у статистиці МОЗ повної смертності, асоційованої з COVID-19, знизився з 3,15 до 2,5. За офіційною статистикою, на 25 січня середня кількість осіб, що одужують склала в середньому 11819 людей на день. Середня за тиждень кількість нових інфікованих на 25.01.2021 р. становить 4373 нових інфікованих на день для України, що приблизно на 1500 випадків менше середнього показника 14 днів тому. Середня за тиждень кількість нових летальних випадків на 11.01.2020 р. становить 150 нових летальних випадків на добу, що на 20 більше, ніж два тижні тому”, – йдеться в доповіді.

Правила в’їзду в країни Євросоюзу з третіх країн можуть в черговий раз посилити. Такі заходи рекомендують прийняти в зв’язку з новими мутаціями COVID-19.

Як повідомлялося раніше, Київ за кошти бюджету може закупити мільйон доз вакцин від коронавірусу. Зараз ведуться переговори з цього приводу з кількома американськими і європейськими компаніями-виробниками.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...