Яку небезпеку несуть таблетки для зниження тиску

Яку небезпеку несуть таблетки для зниження тиску
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Необхідно дотримуватися обережності, якщо у вас гіпертонія і ви використовуєте ліки для зниження кров’яного тиску. Сечогінні засоби виганяють з організму сіль і воду, зменшуючи об’єм крові. Краще їх приймати вдень, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Бета-блокатори використовують разом з сечогінну або окремо, щоб зменшувати кількість перекачуваної крові. Бета-блокатори непридатні для хворих на астму та при захворюваннях органів дихання.

Loading...

Ліки, що розширюють кровоносні судини, знижують тиск у них. Іноді тиск знижується дуже різко, що викликає слабкість і запаморочення. Як би добре ви себе не відчували, не припиняйте різко прийом ліків, що знижують тиск.

Раптове припинення прийому ліків може спровокувати різке підвищення тиску до небезпечного рівня, сильного серцебиття або інфаркту міокарда.

Нагадаємо, американська кардіологічна асоціація повідомила про перегляд критеріїв визначення підвищеного тиску, що призвело до збільшення гіпертоніків в США.

Тим, хто страждає від стрибків тиску, лікарі рекомендують вживати в їжу цибулю і часник. Фітонциди, яких достатньо в цих овочах, допомагають очистити судини і понизити рівень холестерину, а, як відомо, це буде сприяти зниженню тиску.

Раніше дієтологи порадили список продуктів, які нормалізують рівень холестерину в організмі. До нього увійшли свіжі фрукти і овочі, сухофрукти, горіхи та насіння, боби і горох.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...