Зеленський хоче, щоб Дубинський покинув фракцію, але “Слуги народу” можуть втратити монобільшість: подробиці

Зеленський хоче, щоб Дубинський покинув фракцію, але “Слуги народу” можуть втратити монобільшість: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський особисто просив депутата Олександра Дубинського вийти з фракції “Слуга народу” після скандалу з санкціями США, але той відмовився. Долю депутати 26 січня вирішуватимуть на внутрішньофракційному опитуванні.

Про це повідомляє hromadske.

Loading...

Нагадаємо, 11 січня міністерство фінансів США ввело санкції за втручання в президентські вибори в США проти декількох громадян і організацій України. Серед них були Олександр Дубинський. США вважають, що він публічно підтримував кампанію з дезінформації американських громадян з метою вплинути на результати виборів разом з позафракційним депутатом Андрієм Деркачем.

Сам Дубинський заявив, що не пов’язаний з Деркачем, а санкції на нього наклали за неправдиву інформацію, яку американським органам надав «Центр протидії корупції».

Зараз Зеленський просить його покинути фракцію. Видання з посиланням на джерело повідомляє, що у фракції побоюються, що разом з Дубинським може вийти ще група депутатів, через що кількість її членів стане менше 226 – тобто монобільшості більше не буде, треба буде укладати коаліцію з іншими фракціями у Верховній Раді.

Як повідомлялося раніше,до списку санкцій потрапили 7 громадян і 4 інформаційних ресурсу України. Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ Ера-Медіа, інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ Скептик, воно ж Бегемот Медіа. Також в список потрапили – нардеп Олександр Дубинський, Дмитро Ковальчук, Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Антон Симоненко, Андрій Теліженко та Петро Журавель.

Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський засвітився в списку головних прогульників у Раді.

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...