Знизити тарифи не вдалося: в лютому українці отримають космічні платіжки

Знизити тарифи не вдалося: в лютому українці отримають космічні платіжки
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

У лютому українці отримають платіжки з урахуванням подорожчання газу – зниження вартості блакитного палива побачимо тільки в березні.

Про це в інтерв’ю ЕП розповів в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Loading...

За його словами, є така проблема, тому що знижені платіжки за лютий прийдуть тільки в березні: “До речі, якби ми нічого не зробили, то за лютий в березні вони отримали б ще більші платіжки, приблизно на чверть”.

Політик запевнив, що “відчуває, людям важко буде в лютому оплатити цю суму”, але розраховує, що українці поставляться до такої ситуації з розумінням.

Як відомо, з 1 лютого тариф на газ встановлять на рівні 6,99 грн за кубометр для всіх постачальників. Така ціна буде закріплена до кінця опалювального сезону, до 31 березня 2021 року.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив , що тарифи на комунальні послуги в Україні будуть знижені – Кабінет міністрів підготував 8 кроків для їх зниження. Наприклад, буде спрощено доступ до субсидій і з’явиться закон про укрупнення газсбитів.

Також повідомлялося про те, що ціни на проїзд в Україні підвищать вже в лютому. Спочатку подорожчає тариф в приміських і міжміських маршрутках, а слідом планують підняти ціну приватні столичні перевізники і, можливо, муніципальний транспорт.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...