Екс-міністр Криму розповів про плани вторгнення Путіна в Україну

Екс-міністр Криму розповів про плани вторгнення Путіна в Україну
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У разі вторгнення Росії на територію України з боку окупованого Криму, це відбудеться не заради повернення прісної води з Дніпра на півострів.

Loading...

Таку думку озвучив екс-міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв, передає Телеграф.

Він вважає, новий виток ескалації можуть спровокувати виключно імперські амбіції глави держави-агресора Володимира Путіна по відношенню до України.

“Підкреслюю, значимість водної теми для Кремля сильно переоцінена. Крим захоплювали не для розвитку туризму або вирощування рису, тим більше не для поліпшення життя кримчан, а для розміщення військових баз. Їм води вистачає. Тому не бачу, що для Кремля тема кримської води болюча настільки, щоб він зважився на вторгнення”, – стверджує Лієв.

“Що ж стосується вторгнення з уже окупованих територій далі в Україну – це може бути пов’язано з продовженням фетиша Путіна щодо розширення свого впливу, своєї імперії. І тут більше ризиків, ніж вторгнення через води”, – припускає політик.

Екс-міністр вважає, що проблема водопостачання Кримського півострова може бути використана окупантами лише як прикриття для виправдання своєї агресії.

Як ми вже розповідали раніше, проросійські сили активізували інформаційну атаку на прикордонні області України.

Також нагадуємо, Росія не планує послаблювати військову присутність в Україні, що означає ще тривалу загрози можливого вторгнення з боку РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...