Мовний омбудсмен розповів, як легко і просто перейти на українську мову

Мовний омбудсмен розповів, як легко і просто перейти на українську мову
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь дав кілька порад щодо переходу в спілкуванні на українську мову не тільки в сфері обслуговування.

Loading...

Так, мовний омбудсмен пояснює, щоб швидше адаптуватися до української мови, необхідно говорити на ній з рідними, друзями і навіть незнайомими людьми. Також корисними будуть книги і фільми українською і музика.

Щоб вивчати нові слова і практикувати вимову, потрібно спілкуватися з носіями мови, а також переймати досвід тих людей, у кого це вийшло.

Кремінь радить завжди говорити українською в магазині, таксі, кафе, включити державну мову на всіх електронних пристроях і в налаштуваннях програм, писати на ній пости в соцмережах.

А також, краще використовувати україномовні версії сайтів, шукати українсьуку в пошукових системах. А також завести записну книжку для нових цікавих слів, фразеологізмів, крилатих виразів.

Як ми вже розповідали раніше, з 2021 чиновників будуть змушувати здавати іспит на знання української мови.

Нагадаємо, в Україні з 16 січня вступив в силу нормативний акт, згідно з яким сфера обслуговування повністю переходить на українську мову. За порушення закону будуть накладатися штрафні санкції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...