Підпільна вакцинація від COVID-19 у Києві: МОЗ озвучило підсумки перевірки

Підпільна вакцинація від COVID-19 у Києві: МОЗ озвучило підсумки перевірки
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Міністерство охорони здоров’я України перевірило клініку Mediland, де можливо проводилася підпільна вакцинація від COVID-19. Як стало відомо, у результаті цієї перевірки ніяких порушень виявлено не було.

Loading...

Таку заяву зробив Ігор Слонецький, керівник Управління ліцензування МОЗ, яке й займалося перевіркою клініки, передає Страна.

Відзначимо, перевірка клініки пройшла більш ніж через тиждень після появи перших повідомлень про підпільну вакцинацію від коронавірусу в Києві.

“Було доручення прем’єр-міністра Дениса Шмигаль від 12 січня про можливе проведення вакцинації від коронавірусу, яке могла мати ознаки протиправних дій. Для з’ясування цих фактів 13-го січня міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав наказ про позапланову перевірку клініки. Відповідно до цього наказу була створено комісію, яка вийшла на об’єкт вранці 14-го січня. Ми зобов’язані були прийти на сам об’єкт, де проводить господарську діяльність приватне підприємство “Сигма”, і переконатися, чи є порушення.

Перевірили приміщення на предмет наявності кабінету щеплень, де могла б проводитися вакцинація, спеціалізованого обладнання для транспортування і зберігання іммунологічних препаратів, і приміщення, де б зберігалися лікарські препарати та засоби для їх введення. Поспілкувалися з представниками приватного підприємства “Сигма”. За результатами перевірки не встановлено фактів, які б підтверджували інформацію, викладену в ЗМІ про проведення вакцинації від коронавірусу”, – розповів Ігор Слонецький.

Як стверджує чиновник, у клініці відсутня кабінет щеплень, а в приміщенні для зберігання лікарських засобів немає ніяких вакцин.

Також в Mediland нібито не виявили спеціалізованого обладнання для транспортування і зберігання вакцин.

“Представники клініки були здивовані нашим питанням і стоять на тому, що не проводилася ані закупівля, ані транспортування, ані зберігання, ані використання будь-яких вакцин”, – уточнив Слонецький.

Як ми вже розповідали раніше, Україна не стала єдиною країною, де підпільно вакцинується еліта. Нагадаємо, після Нового року стало відомо, що близько десяти політиків і бізнесменів вкололи собі і своїм літнім батькам вакцину від BioNTech\ Pfizer. Вартість однієї дози – від 1 до 3 тисяч євро.

А також, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська жорстко прокоментувала підпільну вакцинацію українських політиків від COVID-19, і нагадала про «національну традицію – рятуйся, хто може».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...