РФ намагається створити в Україні територію “керованого хаосу”

РФ намагається створити в Україні територію “керованого хаосу”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Служба зовнішньої розвідки заявила, що Росія націлена на реалізацію в Україні сценарію “керованого хаосу”. Таким чином, окупанти хочуть домогтися реваншу проросійських сил в Україні.

Loading...

Про це повідомляється в “Білій книзі“, яку представила Служба зовнішньої розвідки.

Як пояснили розвідники, основними передумовами реалізації даного сценарію є: внутрішній розбрат, слабкість державних інститутів і втрата підтримки України з боку Заходу.

У розвідці заявили, що минулорічні місцеві вибори в Україні були попереднім етапом реалізації російського сценарію, тепер Кремль хоче створити умови для проведення позачергових парламентських виборів.

А для реалізації свого плану РФ має намір дискредитувати державні інститути України і просуває наратив протиставлення народу і центральної влади. Зокрема, РФ намагається поглибити протиріччя між центром і регіонами і роздути етнічний автономізм і регіональний сепаратизм. У цьому, Москві допомагає ряд українських телеканалів.

Крім того, Кремль маніпулює фактором тимчасово окупованих територій України, створює загрозливий військовий фон, проводячи військові навчання поблизу українських кордонів, а також намагається чинити тиск на Україну енергетичного, економічного і інший тиск.

Як ми вже розповідали раніше, Росії вигідно, щоб Україна була «сірою зоною»/державою-жертвою – так Кремль може тиснути на Київ.

Тим часом, Кабмін розширив санкції проти 13 російських авіакомпаній – на три роки їм заборонили користуватися активами і банківськими рахунками в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...