Росії вигідно робити з України сіру зону: розвідник попередив про небезпеку

Росії вигідно робити з України сіру зону: розвідник попередив про небезпеку
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росії вигідно, щоб Україна була “сірою зоною”/державою-жертвою – так Кремль може чинити на Київ тиск.

Loading...

Про це на Апостроф TV розповів керівник військової розвідки України в 2008-2010 роках і Служби зовнішньої розвідки України в 2014-2016 роках, генерал-лейтенант запасу Віктор Гвоздь.

За словами розвідника, Росія намагається змінити ситуацію всередині країни:

“Для Росії вигідно, щоб наша держава існувала в таких умовах, щоб йшов постійний тиск: економічний, військовий, політичний, інформаційний. Для цього використовуються різні методи і різні приводи, на кшталт спецоперації із затримання” вагнеровцев “. Метою Росії в Україні є зміна політичного класу, політичного курсу країни”.

Він зазначив, що “заморожений” конфлікт на Донбасі – це найгірше, що може бути для України.

“Фактично, це постійне “отруєння” організму країни – і в економічному плані, і в політичному. У міжнародній політиці це означає, що країна не в силах вирішити цей конфлікт, а тому Росія показує, що Україна не здатна цього зробити, щоб “світ втомився від України”, – пояснив Гвоздь.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден провів телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним. Байден підтвердив підтримку суверенітету України.

Раніше спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович вважає, що Росія скорочує витрати на окупований Донбас через брак коштів у бюджеті.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...