У Зеленського прокоментували розмову Байдена з Путіним

У Зеленського прокоментували розмову Байдена з Путіним
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Телефонні переговори між президентом США Джо Байденом і російським президентом Володимиром Путіним – свідоцтво повернення нової американської адміністрації в світову порядкок денний з традиційними цінностями, але це хороший знак для України.

Своєю думкою в коментарі “РБК-Україна” заявив радник глави ОП Михайло Подоляк.

Loading...

“Безумовно, новий президент США відразу активно включився в глобальний порядок. На мій погляд, телефонна розмова між Байденом і Путіним – це позначення ключового пріоритету нової адміністрації, свого роду сигнал: ми повертаємося в світовий порядок денний з традиційними цінностями і традиційною жорсткістю по відношенню до тих , хто порушує правила “, – вважає він.

“Джо Байден не просто підтвердив ключову позицію по безумовну підтримку Америкою суверенітету і територіальної цілісності України. Але поставив питання підтримки нашого суверенітету фактично першим – в контексті загальновідомих загроз і ризиків з боку Росії проти правил і цінностей цивілізованого світу”, – додав Подоляк.

Радник глави ОП переконаний, у Росії є тільки один шанс на нормальні відносини з Америкою – повне припинення агресивної політики Росії.

Раніше керівник військової розвідки України в 2008-2010 роках і Служби зовнішньої розвідки України в 2014-2016 роках, генерал-лейтенант запасу Віктор Гвоздь повідомив , що Росії вигідно, щоб Україна була «сірою зоною» / державою-жертвою – так Кремль може надавати на Київ тиск.

Раніше спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович вважає, що Росія скорочує витрати на окупований Донбас через брак коштів у бюджеті.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...