Вибір якісного смарт-браслета

Вибір якісного смарт-браслета
Автор Желізняк Олександр в Новини

Смарт або фітнес-браслет – незамінний помічник для спортсменів як початківців, так і професіоналів. Такий девайс може мати до сотні функцій – від віддаленого контролю смартфона до вимірювання кров’яного тиску. При підборі аксесуара варто враховувати деякі важливі нюанси.

Основні функції та призначення

Сучасні смарт браслети мають безліч цікавих опцій. Основними є:

Loading...
  • підрахунок витрачених калорій в залежності від виду фізичної активності;
  • вимір пульсу, тиску і рівня кисню в крові;
  • віддалений контроль смартфоном;
  • відстеження режиму сну;
  • крокомір.

Також вбудовується хронометр і календар. Фітнес-браслети мають сенсорні кольорові дисплеї.

З кожним роком ці пристрої стають все розумнішими. Іноді можуть навіть замінити телефон. Наприклад, модель Smart Vip Lady Silver бренду UWatch дозволяє отримувати повідомлення месенджерів, а також керувати камерою смартфона.

Фітнес-браслети мають захист від вологи і пилу. Вона може варіюватися від самої базової (можна займатися побутовими справами або мити руки) до дуже просунутої, яка дозволить купатися і пірнати з девайсом на руці.

Поради щодо вибору

Перед придбанням смарт-браслета необхідно визначитися, для яких цілей він потрібний. Так буде простіше вибрати модель за технічними параметрами. Кому-то важливіше, щоб девайс був максимально автономним, хтось потребує контролю здоров’я.

Також необхідно простежити, щоб фітнес-браслет був сумісний зі смартфоном. Для цього потрібно уважно вивчати відгуки і технічні характеристики виробу.

Зрозуміло, також варто звернути увагу і на зовнішній вигляд. Зараз смарт-браслети – це не тільки аксесуар для спорту. Його можна носити в будь-якій ситуації. Виробники врахували вимога універсальності, тому є можливість зміни ремінця. Його виготовляють зі шкіри, латексу, силікону, навіть металу. Ремінці можуть бути однотонними, з візерунками, стразами і іншим декором. В даному питанні вибір обмежується лише фантазією покупця і його бажаннями. І, зрозуміло, пристрій повинен зручно сидіти на зап’ясті. Це залежить не тільки від ремінця, а й корпусу – занадто масивний не потрібен. Варто вибирати по ширині зап’ястя.

Важливо відзначити, що цей девайс не може замінити медичні прилади. Смарт-браслет має функції тонометра і пульсометра, але в даних можуть бути похибки в залежності від фізичних параметрів людини. Цей прилад стане відмінним помічником для контролю тренувань і активного способу життя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...