МОЗ назвало області з найгіршим рівнем тестування на COVID-19

МОЗ назвало області з найгіршим рівнем тестування на COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Шість регіонів України потрапили в так звану “сіру” зону за критеріями Євросоюзу через надзвичайно низький показник тестування на COVID-19 .

Loading...

Таку заяву оприлюднив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Так, в Одеській, Чернігівській, Житомирській, Кіровоградській, Полтавській та Львівській областях відзначені найнижчі показники ПЛР-тестування на 100 тисяч населення за останні сім днів.

Крім того, в цих областях одні з найвищих показників позитивних результатів.

У таблиці критеріїв, серед яких кількість нових випадків на 100 тисяч населення за 14 днів, число ПЛР-тестів на 100 тисяч населення за 7 днів, кількість смертей від COVID-19 за 14 днів на 100 тисяч населення і відсоток позитивних тестів за 7 днів.

Київ займає четверте місце за виявленими випадками, сьоме – по смертям, 25-е – за кількістю тестів і відсотку позитивних результатів.

Чим більше число вказане в таблиці, тим краща ситуація з тестуванням на коронавірус в області.

МОЗ назвало області з найгіршим рівнем тестування на COVID-19

Як ми вже розповідали раніше, в Україні зафіксовано 5529 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Зокрема, захворіли 248 дітей і 236 медпрацівників.

Тим часом, міністерство охорони здоров’я України перевірило клініку Mediland, де можливо проводилася підпільна вакцинація від COVID-19. Як стало відомо, в результаті цієї перевірки ніяких порушень виявлено не було.

Джерело: Народна Правда
загрузка...