Названо суму, яку Росія витратила на підтримку “ЛДНР”

Названо суму, яку Росія витратила на підтримку “ЛДНР”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Росія витратила на допомогу дружнім режимам і свої “політичні проекти” в інших країнах приблизно $ 609 млрд. Частина цих коштів пішла на підтримку окупаційного режиму на Донбасі.

Loading...

Найбільшою статтею витрат з “геополітичного пакету” виявилася підтримка лояльних Кремлю політичних режимів: $271 млрд, повідомляє Новая газета.

“Крім того, Росія щорічно витрачає гроші на підтримку невизнаних республік: “ДНР”,”ЛНР”, Абхазії, Південної Осетії і Придністров’я. Обсяг допомоги за останні 5 років, за нашими оцінками, міг скласти $32 млрд”, – йдеться в розслідуванні.

Сюди входять пенсії жителям, безкоштовна електроенергія для підприємств та інші витрати.

“Туди практично всі поставляється безкоштовно – за рахунок російських платників податків”, – стверджує партнер RusEnergy Михайло Крутіхін.

У той же час різна допомога союзній Білорусі обійшлася платникам податків РФ в більш ніж $109 млрд. Близько $100 млрд з цієї суми – надані Мінську знижки на паливо. Ще $9 млрд – держкредити.

Як ми вже розповідали раніше, 28 січня в Донецьку проходить «інтеграційний форум Русский Донбас», на заході присутні скандальні російські пропагандисти Маргарита Симоньян (головний редактор телеканалу Russia Today), її чоловік – режисер Тигран Кеосаян, а також Роман Бабаян (російський журналіст).

Тим часом, РФ скорочує витрати на окупований Донбас через брак коштів у бюджеті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...