Путін хворий: розвідка повідомляє, що в Росії готуються до зміни влади

Путін хворий: розвідка повідомляє, що в Росії готуються до зміни влади
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У мережі все частіше з’являється інформація про те, що російський президент Володимир Путін серйозно хворий і в Росії вже готуються до зміни влади.

Одним з останніх, хто говорив на цю тему був російський політолог, який проживає в США, Андрій Піонтковський. На його думку, Путін втрачає владу з рук, це може бути пов’язано з погіршенням його здоров’я:

Loading...

«Він півроку сидить в бункері і є явні дивацтва в його поведінці. Останнім часом мені вдалося переговорити з багатьма інсайдерами, вони підтверджують: на обличчя тенденція ослаблення реальної влади Путіна».

А першими, хто заговорив про відхід Путіна стали західні журналісти. Так, The Sun повідомляло, що 68-річний президент може страждати хворобою Паркінсона і з цієї причини може піти у відставку в січні 2021 року. Цікаво, що Держдума, прийняла поправку про обнулення президентських термінів Путіна. У теорії він зможе обіймати посаду голови держави до 2036. Але експерти кажуть, що Путін вже на початку 2021 року може оголосити свій відхід, зараз він нібито шукає собі наступника.

Одночасно з цим в Росії  хочуть надати довічну недоторканність колишнім лідерам країни. Президент Росії, що припинив виконання своїх повноважень, буде має недоторканність – його не зможуть притягнути до кримінальної або адміністративної відповідальності, а також затримати, заарештувати, обшукувати або навіть допитувати.

Про те, що Путін хворий, йдеться і в матеріалі “Сегодня”:

“Про ймовірне захворюванні Путіна раніше вже писали західні ЗМІ. Про передбачуваний діагноз російського президента західна преса заговорила ще в 2015-му. Писали, що у нього є щось схоже з ковбоями Дикого Заходу. А саме: хода стрілка – менший помах правої руки міг свідчити про неврологічне захворювання. З іншого боку, це просто вказувало на підготовку по використанню вогнепальної зброї під час служби в КДБ. Втім, версії з можливим захворюванням підхопили інші видання: британські The Sun і Daily Mail, американська New York Post “.

Видання також нагадує, що група дослідників кафедри неврології університету Радбуда в Нідерландах, очолювана професором Бассом Блумом, виявила у Путіна ознаки, які можуть вказувати на хворобу Паркінсона, адже асиметрично знижений помах правої руки є класичною ознакою хвороби Паркінсона і може проявлятися у суб’єктів зі схильністю до подальшого розвитку хвороби.

Зрештою Кремлю довелося відреагувати і на матеріали в ЗМІ, і на питання кореспондентів – чи не збирається Путін у відставку через проблеми зі здоров’ям. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков спростував відставку Путіна і заявив виданню Bloomberg, що особливо нічого коментувати. Мовляв, у президента все в порядку. Здоров’я – відмінне.

Але це було минулого року. А зараз відомості про хворобу Путіна оприлюднили вже в Службі зовнішньої розвідки України. У Білій книзі СЗР йдеться:

“На тлі все більш очевидних проблем зі здоров’ям Володимира Путіна, помітною складності для нього фізично виконувати публічні функції глави держави, в Росії де-факто почався період трансферу влади”.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...