У київському Будинку профспілок планують відкрити покерний клуб: розслідування

У київському Будинку профспілок планують відкрити покерний клуб: розслідування
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Будинку профспілок на Майдані Незалежності в Києві, де за часів Революції був штаб Майдану, хочуть відкрити покерний клуб. При цьому, в Федерації профспілок і Всеукраїнської федерації спортивного покеру стверджують, що там не гратимуть на гроші.


Про це повідомляється в розслідуванні журналістів «Слідство.Інфо».

Loading...

Журналістам вдалося з’ясувати, що Федерація профспілок віддала в оренду підвальне приміщення площею близько тисячі квадратних метрів.

Згідно держреєстру нерухомості, договір оренди розрахований на 10 років, а площі планують використовувати для роботи клубу спортивного покеру.

Відзначимо, в 2018 році в Україні покер визнали видом спорту. Пояснивши це тим, що спортивний покер інтелектуальна гра, а не азартна. А контролює цей вид “спорту” Всеукраїнська федерація спортивного покеру, яку зараз очолює Сергій Єфименко.

Експерт Агия Загребельського нагадує, що різниця між спортивним і азартним покером в тому, що в першому не грають на гроші.

У спортивному покері немає кешевих ставок: людина платить за участь в турнірі і потім або виграє, або програє в турнірі. Якщо в спортивному покері гравець займає перші місця, він може отримати грошовий приз. А в азартному покері гравець робить не одну грошову ставку.

Журналістам вдалося потрапити в майбутній покерний клуб, і людина, яка представилася завідувачем установи, розповів, що там, зокрема планують грати на гроші. «Слідство.Інфо» також показує VIP-кімнати, в яких, за словами завідувача, можна грати на гроші.

На території покерного клубу будуть ресторан і місце для куріння кальяну. Відвідувачів VIP-кімнат обслуговуватимуть «свої» офіціанти.

Як ми вже розповідали раніше, в президентській фракції партії «Слуга народу» вважають, що в Україні потрібно знову відкрити гральний бізнес.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...