Україна поліпшила позиції в Індексі сприйняття корупції

Україна поліпшила позиції в Індексі сприйняття корупції
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У 2020 році Україна поліпшила позиції в Індексі сприйняття корупції , набравши 3 бали і опинившись на 117 місці серед 180 країн.

Loading...

Про це повідомляє Transparency International Ukraine.

За словами виконавчого директора TI Ukraine Андрія Боровика, Україна отримала бали в 2020 році завдяки запуску Вищого антикорупційного суду і перезапуску Національного агентства з питань запобігання корупції.

При цьому він додав, що специфіка рейтингу не охопила ті ризики, “які особливо яскраво вимальовувалися в останні місяці і можуть істотно відкинути нас назад в сфері протидії корупції”.

Відзначимо, Молдова в цьому рейтингу на 115 місці з 34 балами. Також поліпшили свої показники Білорусь (47 балів, 63-е місце) і Росія (30 балів, 129-е місце).

Лідери Індексу сприйняття корупції у 2020 році – Данія і Нова Зеландія.

Україна поліпшила позиції в Індексі сприйняття корупції

До Реєстру корупціонерів за 2020 рік внесли 5 131 особи. При цьому до кримінальної відповідальності притягнули менше 1 000.

Нагадаємо, в минулому році тимчасовий повірений у справах США Крістіна Квін говорила , що Україну на шляху інтеграції в НАТО очікують серйозні виклики. Основні з них – це російська агресія і боротьба з корупцією.

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...