Українець оголосив себе пастором і організував центри, де катували людей

Українець оголосив себе пастором і організував центри, де катували людей
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Рівненській області викрили мережу підпільних реабілітаційних центрів для людей з нарко- та алкозалежністю – там катували і утримували людей силою. Організатор центрів називав себе пастором церкви, до незаконного бізнесу він привертав своїх прихожан.

Про це в Telegram-каналі повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Loading...

Відомо, що Рівненська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 22 осіб за тортури, вчинені організованою групою осіб, а також за незаконне позбавлення волі і викрадення людей “.

За версією правоохоронців, чоловік під виглядом надання реабілітації людям з наркотичною та алкогольною залежностями організував і забезпечив функціонування установ закритого типу для примусового утримання в умовах ізоляції таких людей.

До своєї діяльності він залучив 21 людини. Всі учасники групи – парафіяни однієї з церков, а організатор називав себе її пастором. Усередині групи діяла стійка ієрархія, з чітким розподілом функцій учасників. Всього в орендованих приватних будинках вони облаштували 6 таких “реабілітаційних центрів” в Рівненській області та один на в Тернопільській.

Установи були організовані як гуртожитки для проживання осіб, але з гратами на вікнах, контролем телефонних дзвінків і побачень з рідними, жорсткими правилами поведінки, неповноцінним харчуванням і системою відповідних заходів примусу і фізичних покарань, в разі непокори. Рідні нарко- та алкозалежних за утримання  їх в “центрах” платили від 3 000 до 12 000 гривень щомісяця.

Українець оголосив себе пастором і організував центри, де катували людей

Як повідомлялося раніше, колишній заступник глави відомства Дмитро Нескоромний підозрюється в причетності до замаху на начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ , генерала Андрія Наумова. Він підозрюється в замовленні замаху на вбивство. Напередодні в СБУ опублікували аудіо-, відео- і фотодокази.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...