Українці масово відмовляються від вакцинації через страх бути чипованими

Українці масово відмовляються від вакцинації через страх бути чипованими
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

За даними соціологів, 10% українців не будуть робити щеплення від коронавірусу, тому що бояться чипізації.

Про це йдеться в матеріалі “Сегодня”.

Loading...

У Харківському інституті соціальних досліджень з’ясували, що 1 з 10 українців відмовиться від вакцинації – все через конспірологічні теорії про чіпізацію, за допомогою якої над людством нібито встановлять тотальний контроль.

При цьому найчастіше в чипізації населення звинувачують засновника компанії “Майкрософт” Білла Гейтса, який нібито попереджав про появу нового вірусу. Бізнесмен неодноразово спростовував чутки про чипізацію:

“Мене дещо непокоїть існування всіх цих божевільних ідей. І мене дивує, що частина цих теорій – про мене”.

Інфекціоніст Тетяна Логінова зазначає, що подібні чутки з’являються через нестачу інформації.

“Ну самі собі уявіть: як можна біологічну речовину, яка є рідкою, як його можна зробити чіпом? Ну, чіп – це повинно бути якесь фізичне тіло”, – пояснює вона.

За її словами, чіпіруют тварин і алкозалежних. Лікар пояснює: вживлення мікросхеми – це операція. І щепленням таке не зробиш.

Спростовує конспірологічну теорію і футуролог Олексій Толкачов.

“Як ми знаємо, чим абсурдніше ідея, тим легше люди в неї вірять. Життя більшості сильним світу цього просто не цікаве. Більшість людей веде настільки одноманітне життя, що стежити там абсолютно нема за чим”, – сказав він.

Як повідомлялося раніше, британський штам коронавірусу може бути більш летальним, але при цьому він має «звичайні» симптоми: кашель, сильна втома, біль в горлі і м’язах, втрата нюху зустрічається рідше.

Нагадаємо, в статті, опублікованій на JAMA Psychiatry, йдеться , що пацієнти з шизофренією в три рази частіше вмирають від COVID-19, ніж хворі без психічних розладів.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...