Українцям можуть повернути тариф в 90 копійок за перші 100 кВт електроенергії: подробиці

Українцям можуть повернути тариф в 90 копійок за перші 100 кВт електроенергії: подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні можуть повернути пільговий тариф на перші 100 кВт/год електроенергії для побутових споживачів. Відповідний проект постанови був зареєстрований у Верховній Раді 28 січня.

Як пишуть “Вести”, авторами проекту виступили десятки депутатів, більшість яких з “Слуги народу”.

Loading...

Депутати пропонують “рекомендувати Кабінету Міністрів вжити невідкладних заходів щодо соціального захисту населення від підвищення цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги”.

Нардепи пропонують розглянути можливість:

  • введення держрегулювання тарифів, зокрема встановлення граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) до тарифів на житлово-комунальні послуги (тепло, гарячу воду, електроенергію і природний газ);
  • внесення змін до фіксовані тарифи на електричну енергію (пропонується встановити окремий тариф на електроенергію для населення – за обсяг, спожитий до 100 кВт / год на місяць);
  • встановити окремий тариф на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, і негазифікованих будинків, – за обсяг, спожитий до 3000 кВт / год на місяць.

Як повідомлялося раніше, “Нафтогаз” встановив ціну на газ в лютому – 6,86 гривень за кубометр. Раніше Кабмін затвердив тариф в 6,99 гривень за кубометр.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...