Як схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста та ефективна дієта

Схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста та ефективна дієта

Як схуднути на 10 кілограмів за 5 днів: проста та ефективна дієта
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Схуднути на 10 кілограмів за 5 днів допоможе проста та ефективна дієта з кукурудзою.

Loading...

Про це повідомляє НАПРОДНА ПРАВДА, з посиланням на Голос.

Існує величезна кількість дієт, що обіцяє швидкий та безболісний ефект, спалення зайвих калорій та кілограмів за лічені дні. Але майже в жодній з них не знайте кукурудзи. Це зазвичай, заборонений овоч, через великий вміст у ньому крохмалю.
Однак, дієтологи дивляться на «царицю полів» зовсім інакше. Фахівці вважають, що навпаки, цей овоч є дуже ефективним у боротьбі за трунку фігуру. Кукурудза швидко та надійно очищує організм від жирів та зайвої води.

Для цього, вони пропонують, перший та другий день вживати не варену кукурудзу в обсязі 400 грамів додаючи її до інших страв. Завдяки цьому відчуття голоду прийде у двічі пізніше.
Наступні дні необхідно їсти лише 200 грамів зерен плоду, але з додаванням фруктів та ягід.
В останні три дні рекомендовано пити відвар із кукурудзяних рилець. Він допоможе вивести зайву вологу. При цьому слід віддавати перевагу також зеленому чаю та нежирному йогурту.

Дієта обіцяє перші результати на 4 день, а через десять – мінус 5 кілограмів.

В той же час лікарі застерігаю, про необхідність обов’язкової консультації спеціаліста та наголошують про заборону в її застосуванні людям які страждають виразкою шлунку та підвищеним рівнем згортання крові.

Нагадаємо, знаменита голлівудська дієта не втрачає своєї популярності – вона ґрунтується не тільки на ефективності, але і на доступності. Методика схуднення за рецептами американських кінозірок передбачає виключення певних продуктів під час схуднення, а тривалість її становить не більше двох тижнів.

Додамо, завдяки каві можна втратити зайві кілограми і стати набагато стрункішим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...