Аномальна спека і люті морози: детальний прогноз погоди на весь 2021

Аномальна спека і люті морози: детальний прогноз погоди на весь 2021
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Народний синоптик Леонід Горбань озвучив прогноз погоди в Україні на весь 2021 рік. За його словами, літо увірветься в середині травня, а й люті морози почнуться раніше – в грудні.

Прогноз публікує “Сегодня”.

Синоптик каже, що зима в Україні в 2021 році почнеться з контрастів. Так, в січні очікуються і аномальне тепло, і сильні морози. Перша половина місяця тепла, зі снігом, дощами, друга – морозна з частими снігопадами. Морози і снігопади перейдуть на лютий. У другій його декаді очікується часта зміна відлиг і холодів, але без опадів. Третя декада тепла, але з опадами у вигляді снігу та дощу.

При цьому весна в Україні почнеться снігом, дощами і морозами. У другій декаді березня очікується потепління. Потім знову похолодає, підуть дощі з мокрим снігом. Справжнє тепло прийде лише в 20-х числах квітня, але, як і в кінці березня, воно буде недовгим. Знову зарядять дощі і похолодає. Перша половина травня тепла і з дощами, в другій половині два тижні спеки і сухо, до кінця місяця прохолодніше, дощі.

Влітку погода буде часто змінюватися: дощі будуть приходити на зміну спеці. У такому стилі пройде перша декада червня. Середина місяця – тепла, комфортна, без опадів, закінчення місяця тепле і “мокре”. Липень очікується спекотним, але з частими дощами, грозами, які пом’якшать сильну спеку. Пік спеки припаде на середину місяця. Перша половина серпня – спекотна, посушлива, у другій половині послаблення спеки, невеликі дощі, до кінця місяця похолодання.

Восени очікується тільки одне бабине літо – перші 10 днів вересня. З другої декади почнуться дощі і похолодає. На початку третьої декади можливо 2-3 дня потепління. Жовтень буде холодним і сухим з невеликим потеплінням і сильними дощами і морозами в кінці місяця. Холоди триватимуть і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг.

Перший місяць нової зими буде суворим і морозним, з крижаними дощами в першій декаді і невеликим снігом в другій. До кінця місяця очікується справжня зима, з морозами і снігопадами. Так що сніг на Новий рік ми побачимо, але тільки через 12 місяців, напередодні 2022 року.

Синоптики озвучили свої прогнози погоди на січень в Україні.

 

Джерело: Народна Правда