Україна розширила список країн “червоної зони”

Україна розширила список країн “червоної зони”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Україна змінила список країн “червоної” зони через пандемію коронавірусу. Зараз в ньому перебувають 74 країни.

Loading...

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Так, в “червоному” списку зараз знаходяться 74 країни. Список поповнили: Сент-Люсія, Домініканська республіка, Кабо-Верде, Перу, Барбадос, Мексика і Парагвай. Також в “червоній” зоні залишаються такі популярні для українців країни, як Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада і Великобританія.

У “червоній” зоні знаходяться країни, в яких захворюваність COVID-19 вище, ніж в Україні. Після приїзду з цих країн потрібно піти на самоізоляцію на 14 днів або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Також самоізоляцію можна скасувати, зробивши ПЛР-тест і отримавши негативний результат за 48 годин до в’їзду в Україну.

Україна розширила список країн “червоної зони”

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект про прискорену реєстрацію вакцини проти коронавірусу. Документ передбачає можливість реєструвати вакцини для використання без даних про клінічні випробування за умови, якщо вакцина вже зареєстрована відповідними регуляторними органами США, Великобританії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Китаю, Ізраїлю, Індії, Мексики, Бразилії або Європейського Союзу.

Також повідомлялося, що в ході першого етапу вакцинації від COVID-19 планують прищепити близько 367,5 тисяч українців.

Джерело: Народна Правда