Україна заборонила в’їзд п’яти російським зіркам шоубізу: список

Україна заборонила в’їзд п’яти російським зіркам шоубізу: список
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

П’ятьох російських артистів в Україні внесли до переліку осіб, які представляють загрозу для національної безпеки країни. Йдеться про Ольгу Кормухіну, Ольгу Засульську, Дениса Кляверя, Ігоря Саруханова і Марка Тішмана.

Подробиці рішення оприлюднила прес-служба Міністерства культури і інформаційної політики України. На даний момент, офіційна причина внесення російських артистів в список, не повідомляється.

“18 січня 2021 в Міністерство культури і інформаційної політики надійшли листи Служби безпеки України про включення в перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадян РФ Кормухіна, Засульської, Саруханова, Клявер і Тішмана. Відповідними наказами МКІП російських артистів був включений в перелік”, – зазначено в повідомленні.

Україна заборонила в’їзд п’яти російським зіркам шоубізу: список

Відзначимо потрапляння артистів в “чорний список” Мінкульту тягне за собою не тільки заборона на в’їзд до країни, а також показ концертів, передач, фільмів і серіалів по телебаченню з їх участю.

  • Ольга Кормухіна – радянська і російська співачка, заслужена артистка Росії.
  • Ольга Засульська – російська співачка українського походження, композитор і автор пісень в стилі поп. 
  • Денис Клявер – російський співак, музикант, актор і композитор, колишній учасник музичного гурту “Чай вдвоем”.
  • Ігор Саруханов – радянський і російський поп-рок-співак, гітарист, композитор і поет. Заслужений артист Росії.
  • Марк Тішман – російський співак, композитор і телеведучий. 

Як ми вже розповідали раніше, Державне агентство України з питань кіно не заборонило до показу жодного російського фільму в 2020 році.

Тим часом, Філіп Кіркоров не може відвідувати Литву протягом 5 років. У список небажаних осіб в країні його внесло Міністерство закордонних справ цієї країни.

Джерело: Народна Правда