Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на лютий

Щоб мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень

Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на лютий
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

У Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця опублікували прогноз магнітних бур на лютий 2021 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Прогноз магнітних бур на лютий попереджає про збурення на початку лютого 2021 року, але в цілому геомагнітна обстановка протягом місяця очікується спокійною.

Пік сонячної активності припаде на початок і кінець лютого. Магнітосфера буде збудженої (буря слабкіше рівня G1) з 1 по 3 лютого. В інші дні ситуація буде спокійною.

Крім того, фізики вже дають попередній прогноз бур на початок березня. Магнітна буря (рівень G1) очікується 4 березня, а 5 березня магнітосфера буде збудженої.

Відзначимо, прогноз магнітних бурь – не точна наука, ситуація і дні можуть зміститися. Уточнити прогноз можна тут .

Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на лютий

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватися простих порад: уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних.

Нагадаємо, 26 грудня пройшло третє і останнє затемнення Сонця. Сонячна тінь пройшла над численними архіпелагами Індонезії майже уздовж екватора Землі, в тому числі над найбільшими островами архіпелагу – Суматра і Калімантаном. Півтінь затемнення (набагато ширша область, в якій Сонце виглядає закритим в повному обсязі, а частково), своєю нижньою частиною пройшла над Австралією, а верхньою частиною по півдню Євро-азіатського континенту. У мережі показали вражаючі фото цього затемнення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...