Чому Україна досі не в НАТО: Зеленський розраховує на новий етап відносин зі США

Чому Україна досі не в НАТО: Зеленський розраховує на новий етап відносин зі США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Після інавгурації Джо Байдена президент Володимир Зеленський розраховує на новий етап розвитку відносин між Україною та США.

Про це він заявив в інтерв’ю програмі Axios, передає “Голос Америки”.

Зеленський розраховує, що Байден і США допоможуть Україні завершити війну на Донбасі:

“Президент Байден говорив, що він турбується і продовжувати турбуватися і працювати заради безпеки в Європі. Для нас це важливо, тому що безпека в Європі – це про нас. На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму”.

Зеленський також нагадав, що Україна хоче бути рівноправним членом НАТО:

“Це одне з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. В такому випадку у мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?”.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден провів телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним. США і Росія обговорили продовження Договору про стратегічні наступальні озброєння (СНО-3), Байден висловив стурбованість у зв’язку з ситуацією з Олексієм Навальним, а також підтвердив підтримку суверенітету України.

В Україні заявили , що телефонні переговори між президентом США Джо Байденом і російським президентом Володимиром Путіним – свідоцтво повернення нової американської адміністрації в світову порядку з традиційними цінностями, але це хороший знак для України.

Джерело: Народна Правда