Москва звинуватила Вашингтон в організації масових протестів по всій Росії

Москва звинуватила Вашингтон в організації масових протестів по всій Росії Фото: "Sergey Ponomarev"
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США заохочують масові протести в Росії в рамках американської стратегії стримування РФ, – таку заяву зробили в Міністерстві закордонних справ Росії.

У повідомленні, опублікованому на сторінці відомства в Facebook, говориться:

“Валове втручання США у внутрішні справи Росії – це така ж усталену правда, як їх” підроблені “фейковий новини і заклики до несанкціонованих дій інтернет-платформ, контрольованих Вашингтоном”.

При цьому у відомстві додали, що “підтримка незаконних дій держсекретаря США Антонія Блінкена ще більше підтверджує роль Вашингтона в закулісся”.

У зв’язку з цим Кремль закликав США припинити втручання у внутрішні справи іноземних держав.

Нарешті, в постскриптумі автори поста підкреслили, що протести в РФ несанкціоновані.

“PS Адмінам:” Мітинги “, про яких ви як професійні дипломати так непомітно дбаєте, не« розписані “, а не санкціоновані”.

Москва звинуватила Вашингтон в організації масових протестів по всій Росії

Нагадаємо, 23 січня по всій Росії пройшли перші мітинги «Свободу Навальному!» . Російські ЗМІ тоді повідомляли, що таких масових акцій в країні не було дуже давно (проходили вони без узгодження з владою), а таких масових затримань – ніколи. У поліцію забрали понад 3 тисяч осіб.

Повторний протест на підтримку опозиції пройшов в Росії 31 січня. В той день в Санкт-Петербурзі було затримано відомого реп-співак Oxxxymiron (Мирон Федоров).

 

Джерело: Народна Правда