Понад 19 млн українців живуть за межею бідності, – віце-спікер

Понад 19 млн українців живуть за межею бідності, – віце-спікер
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Дослідження міжнародних організацій показали, що рівень бідності в 2020 році в Україні зріс до 50%.

Про це, як передає “Укрінформ”, повідомив віце-спікер Олена Кондратюк.

Loading...

У зв’язку з цим вона вважає, що парламент повинен поставити перед урядом завдання з розробки нової стратегії подолання бідності:

«За даними багатьох міжнародних організацій, рівень бідності в Україні зріс до 50%, за межею бідності перебуває близько 19 мільйонів українців. Тому Верховна Рада повинна ставити перед урядом завдання терміново затвердити стратегію і комплекс заходів з боротьби з бідністю в Україні до 2030 року».

Вона також нагадала, що відповідно до цілей ООН, Україна взяла на себе зобов’язання скоротити рівень бідності до 2030 року в чотири рази, ліквідувавши крайній рівень бідності.

Як повідомлялося раніше, зростання споживчих цін в Україні за 2020 рік прискорилося до 5% з 4,1% в порівнянні з 2019 роком. А інфляція знизилася до 0,9% з 1,3% в листопаді і 1% в жовтні 2020 року.

Ціни на хліб, борошно та кондитерські вироби в 2021 році виростуть на 15-25%.

Ціни на проїзд в Україні підвищать вже в лютому. Спочатку подорожчає тариф в приміських і міжміських маршрутках, а слідом планують підняти ціну приватні столичні перевізники і, можливо, муніципальний транспорт

Джерело: Народна Правда
загрузка...