Навального відправили до в'язниці на 3,5 роки: суд ухвалив рішення

Навального відправили до в'язниці на 3,5 роки: суд ухвалив рішення
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Суд прийняв клопотання ФСВП про заміну Олексію Навальному умовного терміну на реальний.

Loading...

Рішення виніс Мосміськсуд.

Навальний повинен буде відбути три з половиною роки позбавлення волі за вирахуванням терміну, проведеного під домашнім арештом (близько 10 місяців).

В кінці 2014 року його засудили до 3,5 року у справі “Ів Роше”.

Навальний мав відмічатися у ФСВП 2 рази на місяц. У  ході засідання представник ФСВП заявляв, що Навальний близько 60 раз порушив громадський порядок після умовного вироку.

Тому, ФСВП просив скасувати умовний термін політику і виконати реальне покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі в колонії загального режиму

Вирок у цій справі було винесено ще 6 років тому – в грудні 2014. Молодший брат опозиціонера Олег Навальний працював на керівній посаді в Пошті Росії.

У рішенні суду записано про, що він переконав керівництво російської філії «Ів Роше» розірвати договір на поставку продукції з Поштою Росії і укласти з ТОВ «Головна передплатна агенція». Слідчі стверджували, що за завищеними цінами і оцінили збиток в 26 мільйонів рублів (стільки «Ів Роше» переплатила).

Олексій Навальний, за версією слідства, здійснював загальне керівництво цієї афери.

А тим часом, у Мосміськсуду, який сьогодні вирішує долю російського опозиціонера Олексія Навального, затримано більше 200 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...