Пожежа в Епіцентрі на Миколаївщині: палій прийшов з сокирою і напав на охоронця

Пожежа в Епіцентрі на Миколаївщині: палій прийшов з сокирою і напав на охоронця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилися подробиці пожежі в “Епіцентрі” Первомайська, який стався сьогодні, 2 лютого. Палій прийшов в торговий центр з сокирою і напав на охоронця, а потім влаштував пожежу в приміщенні гіпермаркету.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба поліції Миколаївській області.

“Один з охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік ударив його сокирою, підпалив приміщення і кинувся бігти. Інші охоронці разом зі співробітниками поліції охорони наздогнали і затримали зловмисника у дворах, де ще один зі співробітників отримав удар сокирою. На місце події охоронці викликали поліцейських “, – йдеться в повідомленні.

У результаті збройного нападу постраждали двоє охоронців, які намагалися затримати нападника.

Як було встановлено, зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Він доставлений до  Первомайського управління поліції.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) і ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство).

Як ми вже розповідали раніше, поліція не могла не знати, що будинок, у Харкові в якому загинули 15 осіб, діє пансіонат, адже тільки за останній рік там померло понад 50 осіб – в пансіонат повинна була виїжджати слідча група.

Джерело: Народна Правда