У Москві біля суду, де слухають справу Навального, затримано більше 200 осіб

У Москві біля суду, де слухають справу Навального, затримано більше 200 осіб
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Мосміськсуду, який сьогодні вирішує долю російського опозиціонера Олексія Навального , затримано більше 200 осіб.
Про це повідомили «Інтерфаксу» в Громадської спостережної комісії Москви.

Російські ЗМІ також повідомляють, що вранці у вівторок поліція почала затримувати людей у метро “Преображенська площа” і по шляху до Мосміськсуду. В основному затримували молодих людей, які викликали підозру у співробітників поліції.

Loading...

Біля будівлі суду чергують посилені наряди поліції і Росгвардіі. Підійти до будівлі суду практично неможливо – пускають тільки акредитованих журналістів, учасників процесів і посольські автомобілі. Найближчі до будівлі суду двори також перекриті, поліцейські пускають в них тільки мешканців будинків.

У Москві біля суду, де слухають справу Навального, затримано більше 200 осібУ Москві біля суду, де слухають справу Навального, затримано більше 200 осіб

Нагадаємо, мова йде про справу «Ів Роше», за якою Навальний був засуджений на 3,5 роки умовно. ФСВП вимагає замінити умовний термін на реальний, стверджуючи, що Навальний не дотримувався зобов’язання умовно засудженого і ухилявся від контролю виконавчої інспекції.

Вирок у цій справі було винесено ще 6 років тому – в грудні 2014. Молодший брат опозиціонера Олег Навальний працював на керівній посаді в Пошті Росії. У рішенні суду записано, що він переконав керівництво російської філії “Ів Роше” розірвати договір на поставку продукції з Поштою Росії і укласти з ТОВ “Головна передплатна агенцію”. Слідчі стверджували, що за завищеними цінами і оцінили збиток в 26 мільйонів рублів (стільки “Ів Роше” переплатила). Олексій Навальний, за версією слідства, здійснював загальне керівництво цієї афери.

Тоді Олег Навальний отримав 3,5 роки колонії. Він повністю відсидів строк і вже звільнився. Олексія Навального засудили до такого ж терміну, але умовно.

Зараз силовики говорять, що Навальний був зобов’язаний двічі на місяць реєструватися в контролюючих органах. Всі пропуски були, але до 20 серпня, коли опозиціонера отруїли “Новачком” , а потім відвезли в Німеччину.

Напередодні адвокат Ольга Михайлова раніше казала, що якщо суд підтримає претензії ФСВП, Навальному призначать реальний термін в 3,5 року за вирахуванням терміну, проведеного під домашнім арештом

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...