Вакцину від AstraZeneca відмовилися використовувати для літніх людей у Швеції

Вакцину від AstraZeneca відмовилися використовувати для літніх людей у Швеції
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Швеція стала ще однією країною, яка при вакцинації від COVID не рекомендує вакцину AstraZeneca для літніх людей. При цьому її можуть задіяти на першому етапі вакцинації.

Таку заяву зробив представник Агентства громадської охорони здоров’я Швеції Серен Андерссон, повідомляє Sveriges Radio.

Так, вакцину AstraZeneca в Швеції будуть використовувати для вакцинації вікової групи 18 – 65 років. Людей, старших 65 років, мають намір прищеплювати іншими препаратами.

“Вік має найвищий пріоритет, і це також буде відноситися до AstraZeneca, але цілком можливо, що медичні працівники зможуть використовувати цю вакцину на першому етапі”, – підкреслив Андерссон.

Відзначимо, у Польщі також ввели вікові обмеження щодо вакцинації препаратом AstraZeneca.

У країні не будуть прищеплювати літніх людей цією вакциною. На даний момент обговорюється верхній поріг віку – 55 або 60 років.

Як ми вже розповідали раніше, в будинку для літніх людей в іспанському місті Латартера всі мешканці захворіли COVID-19 після вакцинації. Семеро людей з 78 тих, що заразилися – померли.

Також Степанов пояснив, що вакцина від коронавірусу у вільному продажу може з’явитися не раніше майбутнього літа, а її ціна буде залежати від компанії-виробника.

Джерело: Народна Правда