У Москві і Санкт-Петербурзі на акціях на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального почалися затримання. Сьогодні, Навального засудили до 3,5 років позбавлення волі.
Подробиці передає МБХ медіа.
На Манежній площі Москви вже затримали сімох осіб. Поліцейські садять затриманих в автозаки. При цьому наголошується, що демонстранти були без плакатів.
Також повідомляється про затримання в Санкт-Петербурзі. Поки відомо про одного затриманого.
Нагадаємо, Навальний мав відмічатися у ФСВП 2 рази на місяц. У ході засідання представник ФСВП заявляв, що Навальний близько 60 раз порушив громадський порядок після умовного вироку.
Тому, ФСВП просив скасувати умовний термін політику і виконати реальне покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі в колонії загального режиму
Як ми вже розповідали, сьогодні, 2 лютого, московський суд відправив опозиціонера Олексія Навального на 3,5 роки в колонію загального режиму.
Термін перебування у в’язниці був скорочений, оскільки суд врахував час, проведений під домашнім арештом. Загалом, Навальний проведе за гратами 2 роки і 8 місяців.