“Володимир Отруйник трусів”: Навальний заговорив про Путіна під час виступу в суді

”Володимир Отруйник трусів”: Навальний заговорив про Путіна під час виступу в суді
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Російський опозиціонер Олексій Навальний назвав президента РФ Володимира Путіна “отруйником трусів” під час виступу в Московському міському суді, де розглядається його справа сьогодні, 2 лютого.

Loading...

На суді розглядається клопотання ФСВП щодо скасування умовного терміну Навальному і заміні його на реальний – до 3,5 року колонії мінус 10 місяців, які обвинувачений провів під домашнім арештом, передає Медуза.

Політика звинувачують у недотриманні умов випробувального терміну за вироком 2014 року.

Навальний заявив, що його намагаються посадити у справі, за якою він вже був визнаний невинним, і, яка Європейським судом з прав людини (ЄСПЛ) було визнана сфабрикованою.

“Якщо ми відкриємо кримінальне право, ваша честь, я сподіваюся, ви робили це кілька разів, ми побачимо, що ЄСПЛ є частиною (російської судової системи) і його рішення обов’язкові (до виконання)”, – заявив опозиціонер.

 Головний російський опозиціонер вважає, що серйозно образив російського президента тим, що не сховався і брав участь у розслідуванні власного отруєння.

“І ми довели, що саме Путін зробив цей замах на вбивство. І ось це зводить з розуму цього маленького злодійкуватого чоловіка в його бункері”, – підкреслив російський політик.

Навальний назвав Володимира Путіна “чиновничком, якого випадково поставили на цей пост”.

“Він ніколи не брав участі у дебатах. Його єдиний спосіб боротьби – вбивство. В історію він увійде саме як отруйник. Ось знаєте, був Олександр Визволитель або Ярослав Мудрий. А у нас буде Володимир Отруйник трусів”, – заявив він.

 Також Навальний на суді висловив упевненість в тому, що його судовий процес “не буде сприйнятий людьми як сигнал того, що вони повинні більше боятися”, оскільки “це не демонстрація сили, а демонстрація слабкості”.

Як ми вже розповідали раніше, біля Мосміськсуду, який сьогодні вирішує долю російського опозиціонера Олексія Навального, затримано більше 200 осіб.

А також, в РФ і тривають масові протести на підтримку опозиції. Перші мітинги «Свободу Навальному!» пройшли 23 січня. Повторно акції провели 31 січня – Олексія Навального підтримали жителі майже 100 міст. У результаті силовики затримали близько 4,5 тисяч чоловік (82 журналістів).

Джерело: Народна Правда
загрузка...