Дмитро Разумков заявив, що санкції проти каналів Медведчука – це погано

Дмитро Разумков заявив, що санкції проти каналів Медведчука – це погано
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков прокоментував рішення про санкції проти Тараса Козака, народного депутата від «Опозиційною платформи – За життя» та соратника Віктора Медведчука, і телеканалів Zik, «112 Україна» і NewsOne. На його думку, це погано.

Так він прокоментував свою відмову підписати рішення Ради національної безпеки проти правої руки Медведчука Тараса Козака, пише “Бабель”.

Loading...

Разумков вважає, що покарати його можна було за допомогою українського законодавства, не застосовуючи санкцій. Він вважає, що анулювання ліцензій телеканалів – це погано, незважаючи на те, чиї вони.

“Я утримався. Санкції добре там, де ми не можемо покарати за українським законодавством. А тут все не на місці. І з приводу каналів – санкції це погано. Не дивлячись на те, чиї вони”, – сказав Разумков.

Як повідомлялося раніше, США можуть скасувати санкції проти газопроводу “Північний потік-2”, тільки якщо Німеччина зможе гарантувати захист інтересів України.

Міністерство закордонних справ України вимагає покарати Росію за порушення прав людини – мова йде про жорсткі придушення протестів на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...