США і ЄС підтримали санкції проти телеканалів Newsone, 112 Україна і ZIK

США і ЄС підтримали санкції проти телеканалів Newsone, 112 Україна і ZIK
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

В Європейському Союзі позитивно відреагували на введення владою України санкцій у відношенні телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”, які належать Віктору Медведчуку – нардепу від партії “Опозиційна платформа – За життя”. Також підтримали вжиті заходи і в США.

Loading...

Таку заяву зробив представник України при Євросоюзі Микола Точицький, передає “Укрінформ”.

“Можу сказати, що вже сьогодні, починаючи з самого ранку, і з учорашнього вечора, дуже схвально поставилися в Європейській комісії та Службі зовнішньої політики до вчорашнього рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про наших санкції. Це поки неофіційна реакція, але я думаю, що під час візиту прем’єр-міністра до Брюсселя ми почуємо і офіційну. Важливо правильно все це позиціонувати”, – резюмував Точицький.

Дипломат також зазначив, що питання санкцій ЄС “залишається чутливим”. Якщо Україна хоче мати більш ефективну реакцію, “нам слід чітко формулювати досьє”, вважає він.

“США підтримують зусилля з протидії зловмисному впливу Росії, прийняті вчора на захист суверенітету і територіальної цілісності відповідно до її законодавства. Ми всі повинні працювати разом, щоб не давати застосовувати дезінформацію як зброю в інфовойне проти суверенних держав” , – зазначено в повідомленні Посольства США в Україні в Twitter.

Як ми вже розповідали раніше, Мінкульт направить в компанію YouTube рішення РНБО щодо санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK, «112 Україна». Україна проситиме закрити їх сторінки на YouTube.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...