У Москві та Петербурзі силовики били прихильників Навального – як це було

У Москві та Петербурзі силовики били прихильників Навального – як це було Фото: "Денис Камінєв / Дождь "
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Після того, як суд змінив Олексію Навальному умовний термін на реальний, в Москві та Петербурзі почалися стихійні протести.

Як пише “Дождь”, відразу після оголошення рішення суду штаби Навального анонсували акцію у Манежній площі, але туди терміново стягнули підрозділи силовиків і автозаки, а саму площу моментально перекрили.

Loading...

В результаті протестувальників не вдалося зібратися на Манежній площі, тому кілька колон попрямували по прилеглих вулицях. Жорсткі затримання були в Дмитрівському провулку: там силовики побили кийками людей з піднятими вгору руками. Також ЗМІ показували кадри, як ОМОНівець б’є по голові журналіста тільки за те, що той зробив співробітнику зауваження.

 

Постраждав як мінімум один протестуючий – російські журналісти показали, як чоловікові замотували бинтами голову в кареті «швидкої».

Жорсткі затримання пройшли також і в Петербурзі. Там силовики знову застосовували електрошокери.

Всього затримали понад тисячу осіб, 828 – в Москві. При цьому у будівлі Мосміськсуду, де пройшло засідання, затримали близько 300 осіб.

А “Медуза” опублікувала таке відео. На кадрах б’ють таксиста і пасажира, який крикнув образу з вікна машини.

Фото: Денис Камінєв / Дождь 

У Москві та Петербурзі силовики били прихильників Навального – як це було

У Москві та Петербурзі силовики били прихильників Навального – як це було

У Москві та Петербурзі силовики били прихильників Навального – як це було

Нагадаємо, мова йде про справу «Ів Роше», за якою Навальний був засуджений на 3,5 роки умовно. ФСВП вимагає замінити умовний термін на реальний, стверджуючи, що Навальний не дотримувався зобов’язання умовно засудженого і ухилявся від контролю виконавчої інспекції.

Вирок у цій справі було винесено ще 6 років тому – в грудні 2014. Молодший брат опозиціонера Олег Навальний працював на керівній посаді в Пошті Росії. У рішенні суду записано, що він переконав керівництво російської філії “Ів Роше” розірвати договір на поставку продукції з Поштою Росії і укласти з ТОВ “Головна передплатна агенцію”. Слідчі стверджували, що за завищеними цінами і оцінили збиток в 26 мільйонів рублів (стільки “Ів Роше” переплатила). Олексій Навальний, за версією слідства, здійснював загальне керівництво цієї афери.

Тоді Олег Навальний отримав 3,5 роки колонії. Він повністю відсидів строк і вже звільнився. Олексія Навального засудили до такого ж терміну, але умовно з випробувальним періодом. 

Зараз силовики говорять, що Навальний був зобов’язаний двічі на місяць реєструватися в контролюючих органах. Всі пропуски були, але до 20 серпня, коли опозиціонера отруїли “Новачком” , а потім відвезли в Німеччину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...