До кінця карантину Київ буде перебувати в “помаранчевій” зоні – Рубан

До кінця карантину Київ буде перебувати в “помаранчевій” зоні – Рубан
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

При переході України назад до адаптивного карантину, Київ буде віднесений до “помаранчевої зоні” на постійній основі.

Loading...

Таку заяву зробив начальник управління Держспоживслужби в Києві Олег Рубан, передає Україна 24.

Він зазначив, що вже на наступному тижні в Києві на підставі останніх даних визначать ефективність локдауну.

“Будемо бачити показники по Києву. Сьогодні ми можемо говорити про те, що місто Київ буде постійно перебувати в  “помаранчевій зоні”, тому що це мегаполіс і в ньому велика кількість організованих колективів”, – зазначив Рубан.

Згідно з першими заявами, посилені протиепідемічні та карантинні обмеження через епідемію COVID-19 будуть діяти в Україні до весни 2022 року.

Нагадаємо, вже незабаром Кабмін розгляне введення адаптивного карантину з поділом країни на чотири зони, в кожній з яких є свої обмеження.

Основні обмеження – обов’язковий масковий режим, особливості роботи громадського транспорту в залежності від зони і робота бізнесу.

Як ми вже розповідали раніше, карантин в Україні можуть продовжити мінімум до 30 квітня. При цьому прем’єр-міністр Денис Шмигаль впевнений, що вже в цьому році Україна може перемогти COVID-19.

Тим часом, вчені з Кембриджського університету виявили 11 випадків мутації британського штаму B.1.1.7, названому  E484K, яка сприяє швидкому поширенню коронавірусу в Південній Африці і Бразилії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...