Шмигаль заявив, що Україна очікує перемоги над коронавірусом в цьому році, але карантин продовжать

Шмигаль заявив, що Україна очікує перемоги над коронавірусом в цьому році, але карантин продовжать
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин в Україні можуть продовжити мінімум до 30 квітня. При цьому прем’єр-міністр Денис Шмигаль впевнений, що вже в цьому році Україна може перемогти COVID-19.

Відповідну заяву він зробив на зустрічі Європейської бізнес-асоціації “Глобальний огляд економіки України”.

Loading...

За його словами, карантин буде продовжено до 30 квітня:

“Але я вже говорив, що це, швидше за все, на жаль, не кінцева дата, коли карантин завершиться … Він триватиме в тій чи іншій формі, можливо, з ослаблениями. Можливо, він буде адаптивним і в залежності від того, як будуть штами вірусу розвиватися … він може змінюватися. Не потрібно мати жодних ілюзій, ми все ще перебуваємо на етапі боротьби з коронавірусом”.

При цьому Шмигаль не виключає, що Україна може перемогти коронавірус вже в цьому році: “Очікуємо перемоги в цьому році, але квітень місяць – це такий показник … Як ми будемо рухатися далі”.

Раніше вчені з Кембриджського університету виявили 11 випадків мутації британського штаму B.1.1.7, названої E484K, яка сприяє швидкому поширенню коронавірусу в Південній Африці і Бразилії. При цьому антитіла, які витягли з крові людей, які отримали вакцину BioNTech / Pfizer, показали, що ця вакцина в 10 разів менш ефективна проти вірусу з мутацією E484K.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликає розвинені країни світу відмовитися на початковому етапі від планів швидкої масової вакцинації населення проти COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...