Смертельна пожежа в лікарні Запоріжжя: почалися перші затримання

Смертельна пожежа в лікарні Запоріжжя: почалися перші затримання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після пожежі в інфекційній лікарні Запоріжжя, яка закінчилася смертю чотирьох осіб, поліція затримала відповідального за пожежну безпеку в лікувальному закладі.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Офісу генерального прокурора.

«В ході досудового розслідування, оглядів місця подій, обшуків, встановлені факти порушень в діяльності цього медичного закладу щодо вимог законодавства України про пожежну безпеку та про об’єкти з підвищеною небезпекою», – зазначено в повідомленні.

У прокуратурі повідомили і про наявність підозр у «використанні медичного обладнання без наявності відповідних дозволів, з порушенням встановлених правил, що призвело до витоку кисню через систему штучної вентиляції легенів з подальшим його критичним накопиченням в приміщенні палати і вибухом з виникненням пожежі».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Нагадаємо, трагедія сталася в реанімаційному боксі COVID-відділення, там загинули три пацієнтки і анестезіолог. Жінкам було 91, 76 і 64 роки, лікарю – 26 . Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.

Також з’явилася інформація про те, що причиною пожежі в реанімаційному боксі COVID-відділення Запорізької обласної інфекційної лікарні міг стати вибух апарату штучної вентиляції легенів.

Джерело: Народна Правда