Смертельна пожежа в Запорізькій лікарні сталася через апарат ШВЛ

Смертельна пожежа в Запорізькій лікарні сталася через апарат ШВЛ
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Причиною пожежі в реанімаційному боксі COVID-відділення Запорізької обласної інфекційної лікарні міг стати вибух апарату штучної вентиляції легень. Нагадаємо, в результаті пожежі загинули троє пацієнток і анестезіолог.

Попередню причину пожежі озвучив головний лікар установи Володимир Шікаренко на засіданні комісії з ТЕБ та НС в Запорізькій ОДА, передає “Depo.Запорожье”.

Loading...

За його словами, могло стати причиною пожежі медичне обладнання. Цю ж версію підтримує і глава Запорізької ОДА Олександр Старух:

“У приміщенні, де не було пожежної сигналізації, вибухнуло кисневе обладнання, коли його встановлювали. Причину вивчає слідство”.

Про витік кисню говорить також і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Смертельна пожежа в Запорізькій лікарні сталася через апарат ШВЛ

Напередодні з’явилися подробиці пожежі в «Епіцентрі» Первомайська, який стався 2 лютого. Палій прийшов до торговельного центру з сокирою і напав на охоронця, а потім влаштував пожежу в приміщенні гіпермаркету.

Раніше адвокат Ігоря Мирончука, одного з підозрюваних у справі про смертельну пожежу в харківському будинку для літніх заявив, що поліція не могла не знати, що згорілий будинок діє як пансіонат, адже тільки за останній рік там померло понад 50 осіб – в пансіонат повинна була виїжджати слідча група .

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...