Українцям компенсують підвищення комунальних тарифів: як отримати субсидію

Українцям компенсують підвищення комунальних тарифів: як отримати субсидію
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Верховна рада внесла зміни до бюджету для виплат субсидій у зв’язку з подорожчанням електроенергії.

Loading...

Відповідний документ передбачає відкриття нової бюджетної програми Міністерства соціальної політики України в сумі 1,4 млрд гривень.

Хто отримає субсидії

Відповідно до закону, Кабмін у тижневий термін повинен визначити порядок надання компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію на оплату електричної енергії:

  • населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості),
  • населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості),
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Також, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що компенсації будуть призначені в автоматичному режимі і за ними не потрібно звертатися.

Як ми вже розповідали раніше, власникам електрокотлів в Україні нададуть монетизовану субсидію в розмірі 1000 гривень на місяць.

А також, уряд прийняв ряд рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у 2021 році.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...