Степанов пояснив, коли і де в Україні повернуть “червону” зону карантину

Степанов пояснив, коли і де в Україні повернуть “червону” зону карантину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні повернуть “червону” зону карантину , якщо якийсь з регіонів буде демонструвати приріст захворюваності на COVID-19 більше 50% кількості госпіталізованих заражених протягом 7 днів.

Таку заяву під час виступу у Верховній Раді зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, пише “РБК-Україна”.

Loading...

Він уточнив, що жорсткі обмеження будуть вводитися в разі збільшення навантаження на медичну систему:

“Якщо буде збільшуватися навантаження на медичну систему такими темпами, які можуть привести до колапсу, в такому випадку на території цього регіону буде вводитися червоний рівень небезпеки, який передбачатиме жорсткі карантинні обмеження”.

За його словами, якщо буде 65% заповнених ліжок з киснем або зростання понад 50% кількості госпіталізованих протягом 7 днів, тоді комісія ТЕБ та НС буде вводити жорсткі карантинні обмеження на території області до стабілізації ситуації.

Як раніше повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, вже в цьому році Україна може перемогти COVID-19, але карантин в Україні можуть продовжити мінімум до 30 квітня.

Напередодні начальник управління Госпотребслужби в Києві Олег Рубан попередив , що при переході України назад на адаптивний карантин, Київ буде віднесений до «помаранчевої зоні» на постійній основі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...