Комуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталося

Комуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталося
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Більше 20 газопостачальних компаній зменшили січневий тариф , встановивши його на рівні граничного – 6,99 грн за кубометр. Таким чином, українці, які вже сплатили комуналку за січень, можуть побачити в своїх кабінетах переплату.

Loading...

Про це повідомляє ГазПравда.

Нагадаємо, раніше така ціна діяла тільки з лютого, в січні вартість газу у більшості перерахованих компаній перевищувала 9,8 грн за кубометр.

“Ще одна компанія станом на ранок 8 лютого встановила на січень низьку ціну – 6,86 грн за кубометр. Зате інша компанія навпаки підняла січневу ціну кубометра газу на 48 коп – до 8,58 грн”, – йдеться в повідомленні видання.

Перелік компаній, що змінили січневу ціну газу:

Комуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталосяКомуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталосяКомуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталосяКомуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталосяКомуналка: в кабінетах українців з’явиться переплата за газ, що сталося

Зниження цін на газ і введення регульованого тарифу до кінця опалювального сезону в Україні може привести до проблем з отриманням чергового траншу від МВФ.

«Нафтогаз» встановив ціну на газ в лютому – 6,86 гривень за кубометр. Раніше Кабмін затвердив тариф в 6,99 гривень за кубометр.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...