Синоптики дали екстремальний прогноз на весну: коли почнеться потепління

Синоптики дали екстремальний прогноз на весну: коли почнеться потепління
Автор Марія Петренко в Новини/Погода

Весна в Україні очікується ранньою, незважаючи на те що, до середини березня погода буде зимовою.

При цьому, квітень і травень здивують українців несподіваною погодою. Кінець лютого порадує потеплінням, але не варто спокушатися – за ним буде нове похолодання.

Loading...

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Вазіра Мартазінова розповіла, яка екстремальна погода чекає на українців навесні, передає “24 канал”.

Так, кінець лютого порадує потеплінням, однак у березні почнеться новий період морозів. Зима в Україні закінчиться не раніше середини березня.

А ось квітень і травень стануть екстремальними місяцями – очікується велика кількість опадів.

У той же час, лютневе похолодання і снігопади в Україні скоро закінчаться і прийде невелике потепління.

“Але це все нестійке – це в межах трьох-чотирьох днів закінчиться і повинні з’явиться теплі повітряні маси, але короткочасні. Але вже таких похолодань не буде, як зараз. Лютий дуже різний: перша половина дуже холодна і сніжна, а в другій половині з’явиться короткочасна “весна”. Екстремальних опадів у квітні-травні треба чекати”, – пояснила кліматолог.

Також Україні варто чекати й інших аномальних погодних явищ – сильних опадів, штормові явища, весняну посуху, короткі морозні періоди з сильними снігопадами.

Як ми вже розповідали раніше, синоптики прогнозують, що зима в Європі (січень-лютий 2021) буде найхолоднішою за останні 30 років.

Тим часом, погода в найближчі дні лютого засмутить українців – очікуються сильні температурні перепади, а таже опади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...