Такої зими не було 30 років: синоптики дали моторошний прогноз на зиму

Взимку прогнозується значне зниження температури і рясні опади (сніг)

Такої зими не було 30 років: синоптики дали моторошний прогноз на зиму
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптики прогнозують, що зима в Європі (січень-лютий 2021 року) буде найхолоднішою за останні 30 років.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі “Meteoprog“.

Всьому виною, як стверджують британські метеорологи, переміщення повітряних потоків, які проходять над Європою зі сходу на захід над Північною Атлантикою. Експерти назвали цей холодний циклон «Монстр зі Сходу».

Loading...

У 2019 році жителі Великобританії вже стикалися з ним в лютому – в деяких регіонах Шотландії температура впала до -14°C, а пориви вітру досягали швидкості до 112 км/год (31 м/с). У багатьох регіонах Великобританії випало понад 50 см снігу. “Монстр зі Сходу” вбив 17 осіб, у тому числі одну дитину.

Зараз синоптики кажуть, що «Монстр зі Сходу» не пощадить Сполучене Королівство і в 2020 році.

У матеріалі наголошується, що передбачити, якою буде зима в іншій частині Європи, складно, але, швидше за все, нас можуть чекати такі ж метеоумови, як у Великобританії, адже Сибірські циклони кожну зиму проходять над нашою країною.

Окремо фахівці підкреслюють, що зима в цьому році може настати рано. Наприклад, напередодні в Норільську (Росія, місто розташоване за північним полярним колом) вже випав перший сніг. За словами метеорологів, така погода за Полярним колом в цю пору року зустрічається раз на сім років.

Також, синоптики прогнозують, що зима-2021  в Європі та США буде м’якою, теплою та малосніжною. Снігопади все ж очікуються, хоч і будуть не такими рясними, як зазвичай.

Джерело: Народна Правда
загрузка...